Подробнее на сайте: https://robustauto.ruhttps://repairurauto.ruhttps://computertab.ru
https://init-pc.ru https://autotodrive.ruhttps://oncomputer.ruhttps://freshcomputer.ruhttps://runcomputer.ru https://catchcomputer.ru https://dircomputer.ruhttps://ddauto.ruhttps://avtoforward.ruhttps://proavtoremont.ruhttps://controlcomputer.ruhttps://clearcomputer.ru

تخته وایت‌برد هوشمند

سری MagicIWB سامسونگ (تخته هوشمند / تخته وایت‌برد هوشمند)

یک روش ارائه‌ی تأثیرگذار برای تجارت مشارکتی و تعاملی و محیط‌های آموزشی

 

بهبود مشارکت در جلسات و کلاس‌ها با یک تخته وایت‌برد تعاملی

ارائه‌ی محتوای غنی و مشارکت اعضا در اتاق‌های جلسه یا کلاس‌ها

پیشرفت در فناوری نمایشگرها باعث شده تا گزینه‌های جالبی برای به اشتراک‌گذاری اطلاعات در کاربردهای آموزشی و تجاری به وجود آید. شرکت‌های تجاری و آموزشی از فناوری نمایشگرهای لمسی برای بهبود یادگیری و ارائه‌های باکیفیت و مؤثر، بهره می‌برند.

هم مربیان و هم مدیران تجاری به مشارکت بهتر بین شرکت‌ها و مشتریان نیاز دارند. نمایشگرهای با فرمت بزرگ (LFDها) جایگزین پروژکتورهای مرسوم شده تا نیاز به محتوای چندرسانه‌ای رفع و توجه مخاطبین بیشتر جلب شود. تخته‌های الکترونیکی تعاملی استفاده از روش‌های خلاقانه، هوشمند را برای نمایش و توزیع اطلاعات ممکن می‌سازند.

چه این ابزارها بین شرکت‌ها و مشتریانشان در جلسات تجاری و چه بین دبیران و دانش‌آموزانشان ارتباط برقرار کنند، باید شرایط زیر مهیا باشد:

 • کنترل بیشتر روی محیط ارائه بدون نیاز به تاریک‌کردن اتاق، کاهش خیره شدن و خستگی مخاطبین
 • وارد کردن ارائه‌های تصویری و صوتی برای انواع مختلف محتوا همراه با کاهش هزینه‌های عملیاتی

پروژکتورهای معمولی که برای ارائه‌ها بکار می‌روند، محدودیت‌ها و مشکلاتی را به همراه دارند مانند درخشش خیره‌کننده، تصاویر مبهم و کیفیت پایین. محصول MagicIWB سامسونگ (تخته وایت‌برد تعاملی) با فناوری نمایشگر لمسی، قابلیت خواندن بالاتر همراه با روشنایی بیشتر و کیفیت با وضوح کاملاً زیاد (FHD) را ارائه می‌نماید. علاوه بر این، مشارکت‌پذیری ارائه شده توسط سری‌محصولات MagicIWB به جلب توجه مخاطب و افزایش مشارکت وی در بحث‌ها کمک کرده، و به طور کلی فرآیند آموزش و به اشتراک‌گذاری اطلاعات را بهبود می‌بخشد.

چون در اکثر زمینه‌های تجاری، به دنبال کاهش بودجه‌هستیم به روش‌هایی برای آموزش و توزیع اطلاعات نیاز داریم که باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شوند. محصولات MagicIWB در مقایسه با پروژکتورهای معمولی، طول عمر بالاتری داشته و نیاز کمتری به نگهداری دارند.

 

سری کامل MagicIWB شامل اجزای زیر است:

 • تخته‌ی 1 MagicIWB: این تخته (تخته هوشمند) یک سیستم نرم‌افزاری قدرتمند است که دسترسی ساده و مستقیمی را به کتاب ها‌ی الکترونیکی، CDها، ویدئوها، انیمیشن‌ها، تصاویر، ارائه‌های پاورپوینت مایکروسافت و محتوای اینترنت را فراهم می‌نماید.
 • مدیر MagicIWB: مدیر MagicIWB دستگاه‌های معلمان و دانش‌آموزان یا ارائه‌دهنده‌ها و مخاطبین را به هم متصل می‌کند تا ارتباط تعاملی را تقویت نماید. اعضا می‌توانند فایل‌ها و سایر اطلاعات را با هم به اشتراک‌گذاشته و معلمین یا ارائه دهندگان می‌توانند در طول کلاس‌ها یا ارائه‌ی محتوا، دستگاه‌های مخاطبین را کنترل کنند.
 • عامل MagicIWB: عامل MagicIWB که روی دستگاه‌های موبایل مختلف نصب می‌شوند، به صورت بی‌سیم متصل شده و تعامل بین وایت‌برد الکترونیکی و PCها یا تبلت‌های افراد که سیستم‌های عامل مختلفی دارند را ممکن می‌سازد. با کمک نرم‌افزار تخته‌ی 1 MagicIWB، افراد می‌توانند با یک اشاره، ارائه‌های پاورپوینت، ویدئو و غیره را به اشتراک گذاشته و به داده‌های سایرین دسترسی داشته باشند.

 

اشتراک اطلاعات بین نمایشگرها و دستگاه‌های کاربران

ارتباط و اشتراک واضح و دقیق اطلاعات

با کمک اتاق‌های هوشمند جلسات، LFDها و تخته‌ی هوشمند MagicIWB سامسونگ، محیط‌های ارائه‌ی جذابی مهیا می‌کنند. با وجود محدودیت‌های موجود، اما LFDهای سامسونگ را می‌توان در کاربردهای مختلف تجاری، جایگزین پروژکتورها کرد. با استفاده از یک LFD به جای یک پروژکتور معمولی، ارائه‌دهنده دیگر نیازی به خاموش کردن چراغ‌های اتاق یا تحمل درخشش لامپ پروژکتور را ندارد.

همراه با پیشرفت‌های مبتکرانه در فناوری صفحات لمسی و نمایشگرها، LFDها تصاویر با کیفیتی بدون اعوجاج، ماتی یا درخشندگی ذاتی در پروژکتورهای معمولی، ارائه می‌دهند.

نتیجه‌ بدست آمده، یک ارائه‌ی مؤثر و بدون اشکال است که دارای ویژگی‌های زیر است:

 • کاهش پراکندگی نور و انعکاس
 • نسبت‌های کنتراست نور وسیع‌تر و رنگ‌های تیره‌ی عمیق‌تر
 • تصاویر تیزتر و هموارتر حتی زمانی که تصاویر با سرعت‌های بالا در حرکت هستند
 • کیفیت تصویر واضح‌تر
 • نبود اعوجاج تصویری به صورت مجازی

چند نمایشگر و چندین کاربر را به هم متصل کنید تا شرایط لازم برای جلسات برآورده شود

تخته‌ی MagicIWB (تخته هوشمند) ویژگی‌های مختلفی دارد که نیازهای بی شمار مشتریان را برآورده می‌سازد. برای افزایش تنوع، LFDها را می‌توان با نصب ساده‌ی یک صفحه‌ی لمسی روی آن، به تخته‌های الکترونیکی تبدیل نمود. این صفحات لمسی امکان چندلمسی همزمان را مهیا می‌کنند. یک لایه‌ی ضددرخشش خاص، سطح صفحه را می‌پوشاند تا لایه‌ی نوشتن هموارتری ایجاد و احساس واقعی نوشتن القا شود.

 

 

شکل 1: MagicIWB دستگاه‌های شخصی و تخته‌های الکترونیکی را برای ارتباط دینامیک، به یکدیگر متصل می‌کند.

 

می‌توان نمایشگرها را به یکدیگر متصل کرد تا یک ارائه‌ی ویدئویی تعاملی ایجاد شود. کاربرانی که از نرم‌افزارهای نوشتاری روی PCهای خود استفاده می‌نمایند، می‌توانند PC را با یک کابل USB به نمایشگر متصل کنند.

 

 

شکل 2: شرکت‌ها و کاربران می‌توانند به صورت مستقیم از طریق انگشتان خود، قلم لمسی یا نرم‌افزار نوشتاری مربوطه روی صفحه‌ی نمایشگر بنویسند.

 

اندازه‌های مختلف نمایش را انتخاب کنید

مشتریان می‌توانند اندازه‌های مختلفی را برای نمایش انتخاب کرده و آن‌ها را با صفحات لمسی مجهز نمایند. صفحه‌ی لمسی شامل یک نرم‌افزار نوشتاری نیز می‌باشد. بعد از نصب نرم‌افزار روی PC، کاربران می‌توانند با استفاده از یک کابل USB به صفحه متصل شوند. برای مشتریانی که در اتاق‌های مختلفی سخنرانی می‌کنند، امکان انتخاب اندازه‌های مختلف باعث می‌شود تا انعطاف‌پذیری بیشتری برای هر مکان داشته باشند.

 

اشتراک‌گذاری فایل‌ها، یادداشت‌برداری و ارائه‌ی محتوای غنی

استفاده از نمایشگرها به عنوان ابزارهای مشارکتی و تجاری

مشتریان می‌توانند از LFDهای سامسونگ برای مشارکت و اجرای عملیات‌های مختلف ارسال پیام‌های تجاری استفاده کنند. این فرآیند نیازمند نرم‌افزار MagicInfo(R) و صفحه‌ی لمسی و قابلیت نوشتن در مواردی است که کاربران از جعبه‌ی Setback سامسونگ (SBB) استفاده می‌نمایند. مشتریانی که می‌خواهند در طول سخنرانی یا جلسات، پیام‌های خاصی را نشان دهند معمولاً از این ویژگی بهره می‌برند.

 

از چند نمایشگر برای تأثیرگذاری بیشتر و درگیر کردن چندین کاربر استفاده کنید

ارائه‌دهندگان می‌توانند با امکان چندصفحه‌ای کردن تخته‌ی MagicIWB، اندازه‌ی تخته‌ی الکترونیکی را افزایش دهند. این ویژگی باعث می‌شود تا تخته‌ی الکترونیکی در طول چند صفحه‌ی نمایشگر گسترش یافته، در حالی که کاربر تنها یک منو را برای کنترل محتوا دستکاری می‌کند.

ویژگی چندکاربری نیز همراه با ویژگی چند نمایشگری به کاربران این امکان را می‌دهد تا کنترل مستقلی روی هر نمایشگر داشته باشند. (سورا الکترونیک خاورمیانه) با این ویژگی‌ها، کاربران مجزا می‌توانند کامنت‌هایی را روی هر صفحه و با استفاده از رنگ قلم‌های مختلف نوشته و همچنین با استفاده از تابع پاک‌کن، علامت‌ها و نوشته‌ها را پاک کنند. بهبود مشارکت از طریق ویژگی چندکاربری، می‌تواند باعث افزایش تعاملات در محیط‌های تجاری و آموزشی شود.

 

 

شکل 3: چند صفحه‌ی نمایشگر به عنوان یک تخته‌یا تخته‌های الکترونیکی مستقل.

 

علاوه بر این، حالت‌های یادگیری و ارائه‌ی چندگانه برای افزایش تأثیرگذاری مهیا شده است. انتخاب‌ها عبارتند از:

 • اشتراک‌گذاری دیجیتال: همه‌ی اعضا می‌توانند اطلاعات را بین یکدیگر مبادله کنند.
 • ارائه: کاربران می‌توانند محتوای خود را از دستگاه‌هایشان، برای تصویرسازی دینامیک نمایش دهند.
 • مشارکت: اشخاص و گروه‌ها می‌توانند برای رسیدن به یک هدف کلی، با یکدیگر همکاری نمایند.

ترویج ارتباط تعاملی و مشارکت با مدیر MagicIWB

نرم‌افزار مدیر MagicIWB دستگاه‌های معلمان و دانش‌آموزان یا ارائه‌دهنده‌ها و مخاطبین را به هم متصل می‌کند تا باعث ترویج تعاملات با یکدیگر شود. ارائه‌دهنده‌ها و شرکت‌کننده‌ها می‌توانند فایل‌ها و داده‌ها را با مخاطبین یا بین تخته‌های الکترونیکی یا حتی دستگاه‌هایی که از نظر فیزیکی در مکان‌های جداگانه‌ای هستند را به اشتراک بگذارند. علاوه بر این، معلمین و ارائه‌دهنده‌ها می‌توانند دستگاه‌های دانش‌آموزان یا مخاطبین را در طول جلسات کنترل نمایند. این ویژگی‌ها توسط برنامه‌ی عامل MagicIWB ارائه شده که روی دستگاه‌های دانش‌آموزان یا شرکت‌کننده‌ها و شبکه‌های سیمی و بی‌سیم شرکت‌ها نصب می‌شود.

 

ارائه‌ یادداشت‌برداری و اشتراک‌گذاری سریع

کاربران تجاری و دانش‌آموزان می‌توانند از تابع یادداشت سریع که از طریق عامل MagicIWB دردسترس است، برای اعلام سریع کامنت‌ها و نظرات در ارائه‌ها استفاده کنند. سپس می‌توانند این کامنت‌ها را در طول شبکه‌های سیمی و بی‌سیم به اشتراک بگذارند. در کنار این ویژگی، معلمین و ارائه‌دهنده‌ها و کاربران مستقل نیز قادر هستند که یادداشت‌های خود را روی دستگاه‌های شخصی (ویندوز PC، اپل، مک، گالکسی سامسونگ، یا آی‌پد اپل) به اشتراک بگذارند.

 

 

شکل 4: تابع یادداشت، نت‌برداری ساده و اشتراک‌گذاری بین صفحات کاربران و شرکت‌ها را ممکن می‌سازد.

 

نصب نرم‌افزاری که از تجهیزات موجود استفاده نماید

اشتراک‌گذاری یادداشت‌ها و سایر فایل‌ها با پشتیبانی از برنامه‌های استاندارد اداری

سری MagicIWB استفاده از توابع فایل‌های PDF و همچنین برنامه‌های مایکروسافت آفیس شامل ورد، اکس و پاورپوینت را ممکن می‌سازد. هم کاربران تجاری و هم دانش‌آموزان می‌توانند یادداشت‌های خود را در این قالب‌ها، بدون نیاز به وارد کردن یا تبدیل فایل‌ها به یکدیگر ذخیره نمایند. معلمین و ارائه‌دهنده‌ها می‌توانند این نوع فایل‌ها را مستقیماً در نمایشگرهای خود باز یا به اشتراک بگذارند در حالی که بدون نیاز به مراحل اضافه‌ی غیرضروری دیگر برای تبدیل فایل‌ها، مطالب را ارائه، یادداشت‌برداری و ذخیره‌سازی می‌کنند.

علاوه بر این، بازشناسی دست‌خط که در تخته‌ی MagicIWB پشتیبانی شده، ورود متن‌ها را در برنامه‌های اداری برای کاربران ساده‌تر نموده است. سپس دست‌خط به صورت اتوماتیک به قالب متن تبدیل می‌شود که به کاهش اندازه‌ی فایل شدیداً کمک کرده و کاربران را قادر می‌سازد تا به راحتی بین یادداشت‌ها جستجو کنند.

 

 

شکل 5: استفاده از صفحه‌ی لمسی برای وارد کردن مستقیم و آسان متن در اسناد مایکروسافت آفیس

 

افزایش تعامل با صفحات لمسی دینامیک

تخته‌ی MagicIWB (تخته هوشمند) به شرکت‌ها کمک می‌کند تا محتوایی غنی را به صورت دینامیک ارائه دهند به طوری که شرکت‌کننده‌ها را به تعامل بیشتر تشویق نمایند. تخته‌ی MagicIWB ویژگی‌های زیر را مهیا می‌کند:

 • ارائه‌های دقیق‌تر. کنترل و تغییر راحت‌تر محتوا با استفاده از صفحات لمسی که به لمس انگشتان یا قلم پاسخ می‌دهد.
 • یک واسط حرکتی بهبودیافته. دستکاری سریع اطلاعات روی صفحه با استفاده از حرکات دو دست برای جابه‌جایی بین صفحات ارائه یا تغییر پنجره‌های روی صفحه.
 • منوهای شناور. برای نمایش منوی شناور، در هر جایی می‌توانید چندثانیه دست خود را روی صفحه نگاه دارید و برای جابه‌جایی منو به مکانی دیگر، آن را به آسانی بکشید.

 

 

شکل 6: تخته‌ی Magic IWB از حرکات دودست پشتیبانی می‌کند بنابراین می‌توان پنجره‌ها یا صفحات را روی صفحه سریعاً جابه‌جا کرد.

 

صرفه‌جویی در هزینه‌های کاری و عملیاتی با نصب و نگهداری ساده

با کاهش بودجه‌ها، نیاز به یافتن روش‌های کم‌هزینه‌ی آموزشی و توزیع اطلاعات افزایش می‌یابد. تخته‌ی MagicIWB (تخته هوشمند) در مقایسه با پروژکتورهای معمولی، طول عمر بیشتری داشته و نیاز کمتری به نگهداری دارند.

مشتریان با انتخاب LFDهای باریک و سبک سامسونگ و نرم‌افزارهای MagicIWB می‌توانند از نصب و نگهداری ساده لذت ببرند. فناوری LED سامسونگ تصاویر باکیفیت بسیار تیزتر، هموارتر و روشن‌تری را بدون اعوجاج تصویری ارائه می‌دهد. این موارد نه تنها نسبت به پروژکتورهای معمولی مزیت به حساب می‌آیند بلکه نسبت به سایر تخته‌های الکترونیکی که از پروژکتورهای سقفی یا بلند استفاده می‌کنند، بهتر می‌باشند.

 

بهبود مشارکت مخاطبین و بازگشت سرمایه

ویژگی‌ها و مزایا:

مزایا

 

ایجاد تنوع در ارائه‌ها با دسترسی مستقیم به محتوای غنی و ابزارهای تعاملی

تخته‌ 1 MagicIWB

ترویج ارتباطات تعاملی با اشتراک‌گذاری فایل‌ها در تبلت‌های شرکت‌کنندگان

مدیر MagicIWB

دسترسی و اشتراک محتوا با مخاطبین از طریق لمس با انگشت

عامل MagicIWB

 

  

شکل 7: LFDهای سامسونگ با تخته‌ی 1 MagicIWB که باعث جلب توجه مخاطبین و تعامل در محیط‌های رسمی و آموزشی می‌شود.

 

غنی‌تر کردن ارائه‌ها با مشارکت تعاملی و ساده

روش‌های اشتراک‌گذاری اطلاعات در سراسر دنیا سریعاً در حال پیشرفت هستند. با رشد روزانه‌ی فناوری دیجیتال، مؤسسه‌های آموزشی و تجاری روش‌های قدرتمندی را برای بهبود فرآیند آموزش و ارتباطات پیدا می‌کنند.

کیفیت پایین و هزینه‌های بالای نگهداری روش‌های مرسوم ارائه‌ی اطلاعات، مانند پروژکتورها، باعث شده تا این روش‌ها برای کلاس‌ها و اتاق‌های جلسات امروزی ناکارآمد باشند. تخته‌ی 1 MagicIWB، فناوری نمایش برتری از نظر کیفیت و وابستگی ارائه داده که هزینه‌های عملکردی را کاهش می‌دهد.

سری MagicIWB که مجهز به فناوری صفحه‌ی لمسی و ابزارهای تعاملی قدرتمند است، انتخاب هوشمندی نسبت به روش‌های ارتباطی مرسوم به شمار می‌آید. این محصولات به معلمان و شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا دروس و ارائه‌های دینامیک و دوطرفه‌ای را ایجاد کنند که بیشترین تأثیرگذاری را داشته در حالی که رضایت‌مندی مخاطبین را بهبود می‌بخشد.

 

 

 

 

 

MagicIWB سامسونگ (تخته‌سفید تعاملی)

مشخصات

سیستم عامل

پیشنهاد شده

مینیمم

وضعیت

 

 

 

 

 

ویندوز 7 رسمی،

سرویس پک 1

(32 بیت، 64 بیت)،

ویندوز 8 رسمی

(32 بیت، 64 بیت)

i5 Quad-core CPU /

4GB Memory /

External Graphic Card

AMD A8-3510M

1.8G Quad-core /

4GB Memory /

(128G PIM(SBB-PQ28BP4

تک صفحه

تک صفحه+ مدیر MagicIWB

(بدون امکان اشتراک صفحه)

i7 Quad-core CPU /

8GB Memory /

External Graphic Card

i5 Quad-core CPU /

4GB Memory /

External Graphic Card

تک صفحه+ مدیر MagicIWB

(همراه با امکان اشتراک صفحه)

چند صفحه‌ای (2 نمایشگر)

چند صفحه‌ای (2 نمایشگر)+ مدیر MagicIWB (بدون اشتراک صفحات)

i7 Quad-core CPU /

8GB Memory /

External Graphic Card

i7 Quad-core CPU /

8GB Memory /

External Graphic Card

چند صفحه (3 تا 4 نمایشگر)

چند صفحه (بیش از 4 نمایشگر)+ مدیر MagicIWB (با اشتراک صفحات)

 

* ضبط تصویر نیازمند مشخصات HW بالا می‌باشد (متناظر با ویژگی HW مدیر MagicIWB با اشتراک صفحه)

* برای مشخصات کارت گرافیک خارجی با بخش فروش شرکت سورا الکترونیک (8028 8819 -021) تماس بگیرید.